Przejdź do treści

Jui-Wen Chen 

Pan Jui-Wen Chen: Innowator w dziedzinie ekotechnologii i zrównoważonego rozwoju

Pan Jui-Wen Chen, wynalazca rewolucyjnej JW Eco-Technology, jest prezesem firmy Ding Tai Co., Ltd. Pełnił funkcję dyrektora, prezesa, doradcy i głównego konsultanta ds. ekologii w ponad 10 organizacjach w różnych krajach. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie zmian klimatu i badań środowiskowych, pan Chen jest zaangażowany w promowanie zrównoważonego rozwoju, ekologicznego wzrostu gospodarczego, ochrony środowiska, edukacji ekologicznej i odpornej infrastruktury.

Dzięki pomysłowemu systemowi JW Eco-Technology, który stworzył, pan Chen uruchamia naturalne zasady cyrkulacji, aby odnawiać środowisko i wytwarzać zrównoważoną zieloną energię. Jego poparcie dla oddychających JW Eco-Inteligentnych Miast Gąbek zyskało globalne uznanie, potwierdzone przez setki krajów.

Pan Chen aktywnie uczestniczył w konferencjach Organizacji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu przez siedem kolejnych lat, od COP21 do COP27. Podczas konferencji klimatycznej w Paryżu (COP21) został on uhonorowany za JW Eco-Technology jako „kluczową technologię przeciw globalnemu ociepleniu”.

Ponadto, wiele dużych międzynarodowych banków i instytucji finansowych zaprosiło pana Chena w celu zainwestowania w przełomowy system JW Eco-Technology. Tworzy to ogromny potencjał dla ekologicznego wzrostu gospodarczego we wszystkich krajach, przy jednoczesnym dostosowaniu się do zmian klimatu, łagodzeniu ich skutków i zapobieganiu katastrofom.

Przy tak uniwersalnych korzyściach potencjał wizjonerskiej innowacji pana Chena jest nieograniczony.