Przejdź do treści

Daria Bazydło-Egier

Business & Innovation Director w Fundacji Widzialni. Ekspert w zakresie tworzenia i zarządzania produktami oraz budowania strategii rozwoju biznesu. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów na rynku polskim i zagranicznym, związanych z opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktowym i sprzedażowym, analizą rynku oraz zwiększaniem efektywności funkcjonowania organizacji. Wykorzystuje w tym celu design thinking oraz metodologie zarządzania projektami (SCRUM, Agile, Prince 2). Fascynatka metod pracy wzbudzających kreatywność i skuteczność zespołów projektowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na rynku IT, finansowym, telekomunikacyjnym i gamingowym, gdzie budowała rozwiązania zwiększające efektywność prowadzonego biznesu dla Klientów oraz opracowywała i wdrażała nowe produkty na rynek.

Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS i trener. Autorka książek i artykułów związanych z zarządzaniem produktami i kreatywnością w biznesie. Pasjonatka nowych technologii, podróży i pracy z ludźmi.